Apen

O nás

Prinášame pre Vás profesionalitu, ktorú si zaslúžite, servis, ktorý vyžadujete, kvalitu za rozumnú cenu o akej snívate a tepelnú pohodu, o akej sa Vám ani nesnívalo.

Sme pripravení Vám kvalifikovane poradiť s návrhom najvhodnejšieho systému pre Váš objekt, či už sa jedná o panelákový byt, rodinný dom, kancelársky priestor alebo polyfunkčný objekt.

Osobná obhliadka objektu pre návrh nie je síce podmienkou, ale považujeme túto službu za samozrejmosť z viacerých dôvodov.

  • Vy ste zákazník - my sme tu preto, aby sme si objekt zamerali a na základe ďalších faktorov pre Vás navrhli správnu klimatizáciu z hľadiska výkonu, typu a umiestnenia jednotiek.
  • Máte možnosť odkonzultovať umiestnenie klimatizácie vo Vašom priestore podľa Vašej predstavy alebo si nechať poradiť s umiestnením klimatizačných jednotiek s ohľadom na funkčnosť, montáž a estetiku.
  • Ste podrobne informovaní o postupe od spracovania cenovej ponuky až po realizáciu a následný servis. Máte možnosť individuálne doladiť celý tento proces.

NOVÝ SHOWROOM 

Srdečne Vás pozývame do nášho showroomu klimatizácií, kde Vám radi zodpovieme všetky otázky a pomôžeme s výberom najvhodnejšej klimatizácie pre Vás, či už je Vaše kritérium cena alebo dizajn

Ako nás nájdete: Showroom je situovaný na prízemí v polyfunkčného objektu "LETKA"  - mapa

Otváracia doba: Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8:00 hod - do 16:00hod., ak Vám to nevyhovuje, volajte na čísla 0911 109 709 alebo 0948 609 709.

 

Apen s.r.o.

Trenčianske Stankovce 667
913 11 Trenčianske Stankovce
Slovenská Republika

Showroom a kancelária spoločnosti

Topoľová 781
018 51 Nová Dubnica
Slovenská Republika

E-mail: info@apen.sk
Mobil: +421 948 609 709

Obchodné oddelenie

E-mail: klimatizacie@apen.sk
Mobil: +421 948 506 833