Apen

Rezidenčné klimatizácie

Od klimatizácie v byte každý očakáva - pekný dizajn, tichú prevádzku, nízke prevádzkové náklady a spoľahlivosť. Od firmy, ktorá vám ju bude inštalovať zase profesionálny prístup, poradenstvo, rýchlu a čistú montáž. To všetko za rozumnú cenuNaším cieľom je všetky vaše očakávania naplniť. 

 • Dizajn
  Klimatizácie v našej ponuke ponúkajú prevedenia od moderného vzhľadu cez elegantný až po dizajnové, ktoré budú pýchou vášho interieru. 

 • Hlučnosť
  Dnešné moderné klimatizácie sú v prevádzke veľmi tiché. Keďže v noci sú všetky zvuky hlasnešie sú naviac vybavené funkciou "nočným režim". Hlučnosť môže byť neuveriteľných 17dB.

 • Prevádzkové náklady
  Energetická trieda je údaj, ktorý netreba prehliadať pri výbere klimatizácie. V širokej ponuke máme pre vás klimatizácie s energetickou triedou až A+++ / A+++ (chladenie / kúrenie) a s koeficientom ročnej energetickej účinnosti 9,1 / 5,2 (chladenie / kúrenie)

 • Spoľahlivosť
  Klimatizácie, ktoré vám ponúkame pochádzajú od renomovaných výrobcov a preto si môžeme dovoliť ponúknuť vám až 5 ročnú záruku.

 • Profesionalita
  Ubezpečujeme vá,s že od prvého kontaktu až po realizáciu ste v rukách odborníkov. Všetko, čo robíme, robíme pre vašu spokojnosť

 • Montáž
  Množstvo montáží sa realizuje v zariadených bytoch, domoch alebo kanceláriách, preto kladieme dôraz na rýchlu a čistú montáž.

Viete, že klimatizácia sa nemusí používať iba na chladenie, ale ponúka ďalšie funkcie obzvlášť vhodné pre panelákové byty? Viac o funkciách modernej klimatizácie sa dočítate na podstránke funkcie klimatizácie.

Katalóg rezidenčných splyt systémov

Apen s.r.o.

Trenčianske Stankovce 667
913 11 Trenčianske Stankovce
Slovenská Republika

Showroom a kancelária spoločnosti

Topoľová 781
018 51 Nová Dubnica
Slovenská Republika

E-mail: info@apen.sk
Mobil: +421 948 609 709

Obchodné oddelenie

E-mail: klimatizacie@apen.sk
Mobil: +421 948 506 833