Apen

Umiestnenie klimatizácie

Nástenné klimatizácie: Ide o najbežnejšie prevedenie klimatizácie v bytoch, domoch a kanceláriách. Ich výhodou sú nízke prevádzkové náklady, nízka hlučnosť a množstvo užitočných funkcií, ako napríklad odvlhčenie priestoru alebo filtrácia vzduchu. Na výber máte množstvo dizajnových prevedení od jednoduchých a účelných až po dizajnové skvosty z rady ARTCOOL Stilist alebo ARTCOOL Gallery.  Je len na Vás, ktorú si vyberiete. 

Podstropné klimatizácie: sú vhodné do reštaurácií, kancelárií alebo obchodov. Hodia sa do objektov s vysokými stropmi. Ich vzhľad a vysoké výkony ich predurčujú na klimatizovanie komerčnej sféry. Rovnako sú však vhodné aj pre použitie v domácnostiach.

Parapetné klimatzácie: predstavujú ideálne riešenie pre podkrovné izby. Hodia sa však aj na klimatizovanie bytov, domov alebo reštaurácií. Vďaka malej hrúbke a umiestneniu pod oknom nerušia interiér a môžu nahradiť klasický radiátor. 

Konvertibilné klimatizácie: tieto klimatizácie môžu byť  umiestnené  ako podstropné alebo parapetné, čo z nich robí univerzálne klimatizačné zariadenia vhodné prakticky pre akýkoľvek interiér.

Kazetové klimatizácie: sú predurčené pre inštaláciu vo veľkých miestnostiach s vysokým kazetovým alebo sadrokartónovým stropom. Najväčšiu výhodu predstavuje skutočnosť, že majú 4 výfukové lamely, vďaka čomu fúkajú vzduch do všetkých strán. Používajú sa v komerčnej sfére, ale rovnako sú vyhľadávaným riešením luxusných domov a bytov.

Kanálové klimatizácie: inštalujú sa do medzistropného priestoru. Výhodou je, že sú prakticky neviditeľné - v interiéri sú viditeľné iba výfukové mriežky.

Mobilné klimatizácie: ak si neviete predstaviť vykonávať stavebné úpravy vo Vašom byte alebo potrebujete klimatizáciu používať operatívne, je mobilná klimatizácia pre Vás ideálne riešenie. Tieto zariadenia sú však kompromisom a treba mať na pamäti vyššiu hlučnosť. Vhodné sú hlavne na nárazové ochladzovanie miestnosti.

Apen s.r.o.

Trenčianske Stankovce 667
913 11 Trenčianske Stankovce
Slovenská Republika

Showroom a kancelária spoločnosti

Topoľová 781
018 51 Nová Dubnica
Slovenská Republika

E-mail: info@apen.sk
Mobil: +421 948 609 709

Obchodné oddelenie

E-mail: klimatizacie@apen.sk
Mobil: +421 948 506 833